WIERCENIE STUDNI

Wiercenie studni Jasło, Krosno, Strzyżów

Nasze wiertnice są bardzo sprawnymi technicznie maszynami. Funkcjonalność urządzeń pozwala nam wykonać odwierty w większości miejsc na różnych głębokościach, a moc i funkcjonalność ułatwia dotarcie do odpowiednich źródeł wody.
Nasza firma oferuje pełen zakres prac dotyczących wiercenia studni głębinowych z dużym prawdopodobieństwem na znalezienie  źródła wody. Wiertnice i  pojazdy transportowe pozwalają nam dojechać na każdą nawet trudno dostępną działkę.


Koszt wywiercenia studni głębinowej to zazwyczaj kilka tysięcy złotych. Początkowo taka cena może odstraszać, jednak analizując inne możliwości (np. przyłącze do wodociągu), to okazuje się, że studnia wiercona i tak jest tańsza od standardowego przyłączenia do wodociągu. Przyłącz do wodociągu wymaga też wielu dodatkowych kosztów – opłacenia projektu przyłączenia, pracy geodety, odbioru przez operatora wodociągów. Zdarza się też, że przyłącze wodociągowe znajduje się w dużej odległości od naszej działki, lub trzeba przekopywać się z wodociągiem pod lokalną drogą – a wtedy koszty potrafią wzrosnąć znacznie, często jest to inwestycja dwu lub trzykrotnie droższa od ceny wykonania studni głębinowej. W przypadku kiedy zdecydujemy się zrobić odwiert, warto zlecić tę pracę fachowcom, którzy zrobią to profesjonalnie.


#

Kontakt

Usługi wiertnicze Mariusz Wójtowicz

 

Nip: 6851871809

telefon +48 600 280 398

FB

Strona stworzona przez Marzena Mania